O seksie technicznie

Nie uważam się za eksperta w dziedzinie seksu, choć faktycznie może wiem nieco więcej na ten temat niż statystyczny Adam. Ja jednak mam mocno ułatwione zadanie jeśli chodzi o seks, dlatego że po pierwsze kobiety nie kryją przede mną nawet tych najbarwniejszych fantazji więc łatwo mi podniecić ich mózg, po następne znacznie trudniej o rutynę, gdy niemal co noc jest się z innym ciałem, którego oczekiwania są zawsze nieco inne, jak nie odwrotne, po kolejne mam możliwość obserwowania i przemiany więcej niż jednej kobiety.

To co wiem oparte jest na obserwacji, intuicji, powtarzalności wydarzeń, jednak nadal odnajdują mnie momenty zupełnego zaskoczenia i gdy się w nich rozglądam okazuje się, że naprawdę nic nie wiem. I mimo tego, że przyznaję się do czarnych dziur wypełniających moją wiedzę, to nadal jestem ustawicznie przez Was molestowany o to bym pisał więcej o technicznej stronie seksu. Robię się chyba miękki na starość, bo w końcu ulegam i niebawem pojawi się tu mała seria bardzo suchych, instruktażowych wpisów. Niektóre z nadchodzących tematów już liznąłem, lecz teraz wypowiem się pełniej, innych jeszcze nie dotykałem wcale. I nie, nie biorę się tu za edukację seksualną szanownej widowni, daleko mi do tego, ale prosicie więc dostaniecie, będzie o o głębokim gardle i o sondowaniu cewki moczowej i innych przyjemnych tematach.

Tymczasem.

19 thoughts on “O seksie technicznie

  1. Ludzka fantazja nie zna granic, zwłaszcza dziecięca, więc uważaj z tymi klockami 😉
   Ja z moim Małżonkiem zawsze świetnie się bawię w IKEA, w dziale z pluszakami i innymi maskotkami. Ustawiamy je w różnych konfiguracjach i pozycjach seksualnych. Żółwie kopulujące od tyłu, małpki “na jeźdźca”, niedźwiadki w trakcie miłości francuskiej i takie tam….

   Like

 1. Ale takie techniczne opisy są mało “obrazowe”. No chyba że będziesz opisywał na przykładach i z dodatkowymi efektami dźwiękowo-sensorycznymi;)
  Miłego

  Like

 2. Adam, a do Australii się nie wybierasz? Pytam, bo wiesz… ten Putin itd… (?) Co do 3 pozycji pt. cytuję: “innych miłych tematów” – jestem bardzo “za”. 🙂

  Like

 3. Witaj Adamie. Mam 18 lat. Od niedawna czytam Twojego bloga. Jestem Tobą… zachwycona? Tak, chyba można to tak nazwać. Nie znam Cię (i bardzo tego żałuję), ale z tego co piszesz można wywnioskować, że jesteś inteligentnym, błyskotliwym, czarującym i pewnym siebie, MŁODYM facetem 🙂 Zostań z nami na jak najdłużej! Pozdrawiam gorąco!

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s